سریال افسانه عقاب های مبارز

توضیحات:سریال افسانه عقاب های مبارز در 4 دی وی دی با زیرنویس انگلیسی نسخه کامپیوتر

سریال افسانه عقابهای مبارز بر اساس رمانی به نام The Legend of the Condor Heroes یا «افسانه قهرمانان عقاب» یا «افسانه عقابهای پهلوان» نوشته Jin Yong درست شده است. این کتاب در سال 1957 در چین نوشته شده است و یکی از بهترین رمانها و کتابهایی است که در ژانر Wuxia نوشته شده است. ژانر Wuxia نوعی از ادبیات حماسی در چین است که طرفداران زیادی نه تنها در چین بلکه در تمام دنیا برای خود دارد. Jin Yong این رمان را در ابتدا به صورت پاورقی در روزنامه های چین می نوشت که در نهایت جمع آوری و به صورت یک کتاب در آمد. بر اساس این رمان 6 فیلم و 9 سریال درست شده. (برای مشاهده لیست اینجا را نگاه کنید)

https://i1.wp.com/s1.picofile.com/droshke/15yfzhv.jpg

ماجرای این سریال در اواسط دوران سلسله سونگ اتفاق می‌افتد در دهکده نیو دو مرد جوان به نام‌های یانگ تیه شین و گوئو شیائو تیئن متوجه باردار شدن زن‌هایشان می‌شوند و به هم قول می‌دهند که اگر هر دو بچه از یک جنسیت باشند با هم برادر پیمانی یا خواهر پیمانی شوند و در غیر اینصورت با هم ازدواج کنند. یک شب آنها با شخصی به نام چیو چو جی از فرقه چوئن جن روبرو می‌شوند که تحت تعقیب سرباز‌های جین بود. چیو چو جی سرباز‌هایی که برای دستگیریش آمده بودند را به راحتی می‌کشد و با نمایان شدن علامتی از گروهش در آسمان شب آنجا را ترک می کند.
https://i0.wp.com/s1.picofile.com/droshke/eagle-shooting-heroes-1.jpgافسانه شجاعان مبارز، افسانه شجاعان، شجاعان مبارز، عقابان مبارز، عقبهای مبارز، عقابهای مبارز، عقاب های مبارز، افسانه مبارزان عقاب، افسانه شجاعان، سریال شجاعان مبارز، سریال عقابان مبارز، سریال عقابهای مبارز، خرید پستی سریال عقابهای مبارز، خرید پستی افسانه عقابهای مبارز، تصاویر افسانه عقابهای مبارز
بائو شیرو، زن خوش قلب یانگ، مرد زخمی شده‌ای را نجات می‌دهد که در واقع شاهزاده جین، وَنیِن خُونگ لیه بود. وقتی که سرباز‌های جین بازگشتن، به دو خانواده حمله کرده و آنها را از هم پاشیدند. در این جریان وَنیِن خُونگ‌ لیه، بائو شیرو را به پایتخت جین برد در حالیکه گوئو لی ‌پینگ توسط سرباز طماع جین به نام دوئن تیئن‌ دُو به حومه مغولستان برده شد. هر دو زن باور داشتن که شوهر‌هاشون بخاطر نجات آنها مرده‌اند. به محض اینکه چیو چو جی از مرگ دوستانش با خبر شد قسم خورد که بچه‌های آنها را پیدا کرده و به آنها کونگ فو یاد دهد تا آنها انتقام پدر‌شان را بگیرند.
https://i0.wp.com/s1.picofile.com/droshke/eagle-shooting-heroes-3.jpghttp://astan.files.wordpress.com/2010/09/dsdffbvnbn.jpeg

چیو چو جی در راه تعقیب دوئن تیئن دُو با ۷ قهرمان جیانگ ‌نان آشنا می‌شود و آنها در عوض کمک کردن برای یافتن دو زن شرطی با هم می‌بندند. به محض پیدا کردن بچه‌های یانگ و گوئو هر طرف باید به بچه‌ها آموزش کونگ فو بدهند. در هجدهمین سالگی دو بچه، آنها باید با هم مبارزه کنند. باقی سریال رنج‌ها و سختی‌هایی که دو پسر تحمل می‌کنند را نمایش می‌دهد. گوئو جینگ، پسر گوئو شیائو تیئن در مغولستان بزرگ می‌شود و تحت حمایت چنگیز خان و یانگ کانگ به عنوان یک شاهزاده در امپراتوری جین بزرگ می‌شود.

.. توضیحات بیشتر و خرید

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: