عکسهای سریال اینجا تهران است با حضور رویا نونهالی،لیلا بلوکات و نسرین مقانلو

به گزارش خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «اینجا تهران است» به کارگردانی آرش معیریان و تهیه کنندگی کاوه افضلی و نویسندگی محمد محمود سلطانی که شهریور مقابل دوربین رفته بود، هم اکنون در آپارتمانی حوالی اوین در حال پیگیری است و به زودی به لوکیشن بیمارستانی در ولنجک می‌روند.
بنابراین گزارش، «اینجا تهران است» با مشارکت معاونت اجتماعی و اداره کل حقوقی شهرداری تهران و به سفارش شبکه تهران تهیه و تولید می‌شود.
کاوه افضلی تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی از پخش یک شب در میان این مجموعه تلویزیونی در فصل زمستان خبر داد و افزود: تا به حال بازیگرانی چون رویا نونهالی، نسرین مقانلو، لیلا بلوکات، آهنین‌جان، محسن افشانی، مهران رجبی، ساعد هدایتی، کتایون اویسی و… مقابل دوربین رفته‌اند و تا اواخر ماه جاری احتمالا بازی فتحعلی اویسی نیز در این سریال آغاز خواهد شد.
این مجموعه قصه سه زن به نام‌های نازنین (رویا نونهالی)، آتوسا (لیلا بلوکات) و افسانه (نسرین مقانلو) را روایت می‌کند که هرکدام با ماجرایی متفاوت دست به گریبان می‌شوند…
این مجموعه تلویزیونی پربازیگر که بعد از تله فیلم عملیات پایتخت دومین اثر به تهیه کنندگی کاوه افضلی است، به سفارش شبکه تهران در حال تولید است و مجموعه «دایره ممنوعه» عنوان مجموعه‌ای است که بعد از این سریال تلویزیونی توسط این تهیه کننده تولید خواهد شد.


در این سریال رویا نونهالی، نسرین مقانلو، لیلا بلوکات، ساعد هدایتی، امیرکاوه آهنین جان، مهتاج نجومی، مجتبی رجبی، مهران رجبی، مهرنوش الفتی، امیر کاظمی، شقایق نوروزی، محسن افشانی، محمد سلطانی، حسین فلاح، رهام تدریسی، کتایون اویسی، طیبه محمدزاده، علیرضا شهیدی، ملیسا دولت خواه و اکرم محمدی، محمد صادقی و با حضور فتحعلی اویسی… ایفای نقش می‌کنند.

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: