دو عکس از بزرگترین برگ های دنیا!

پسر‌بچه کاشف‌بزرگترین برگ‌درخت جهان در‌حالی نامش در کتاب‌رکوردداران‌گینس به ثبت رسید که اوا استیل دختر 10 ساله هم وطن او که اهل ونکوور است با نشان دادن برگ درخت 42 سانتی معتقد است برگ درخت‌کشف شده توسط او بزرگتر از برگ جوزف است اما دوست ندارد با گینس تماس بگیرد!
جوزف دوناتو 9 ساله اهل پیکرینگ در اونتاریوی کانادا اسات که با پیدا کردن بزرگترین برگ درخت جهان نامش در کتاب گینس به ثبت رسید. برگ مذکور در ابعاد 34 در 29 سانتی متر است.
والدین جوزف با گرفتن عکس از فرزند و برگ درخت سعی کردند آنرا در روزنامه ها چاپ کرده تا با ارسال نامه به گینس از این مرکز ثبت رکورد داران عالم تقاضا کنند که نام فرزندشان را درج کنند. با ورود نماینده ای از گینس به منزل جوزف همه چیز به نفع وی شده و حالا با ثبت نامش در گینس بچه معروفی شده است. جوزف این برگ را در پارک نزدیک خانه خود یافته و ذوق زده شد.
روز بعد از اینکه عکس جوزف در تلویزیونهای کانادا نشان داده شد دختر 10 ساله ای بنام اوا استیل همراه با مادرش ریتا ماری با نشان دادن برگ درختی بزرگتر از برگ درخت جوزف گفتند برگ درخت کشف شده توسط انها بزرگتر است اما دوست ندارند با گینس تماس بگیرند. بهر حال این موضوع رسانه ای شده اما تا کنون گینس واکنشی نشان نداده است. دعوا بین ونکووری ها و اونتاریو یی ها ادامه دارد!
سالانه 65 هزار نفر با ارسال مدارک خود به گینس درخواست می‌کنند تا نامشان در کتاب رکورد داران درج شود.
دعوا بر سر بزرگترین برگ درخت کشف شده در جهان/عکس
دعوا بر سر بزرگترین برگ درخت کشف شده در جهان/عکس
Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: