عکسهای تیرداد کیایی در فروشگاه کت و شلوار + مصاحبه

عکسهای تیرداد کیایی در فروشگاه کت و شلوار + مصاحبه

تیرداد کیایی , عکس های تیرداد کیایی , عکس های تیرداد کیایی , عکس های تیرداد کیایی بازیگر , عکس های تیرداد کیایی بازیگر , گالری عکس تیرداد کیایی , عکس های جدید تیرداد کیایی , عکس های با کیفیت از تیرداد کیایی , عکس های با کیفیت تیرداد کیایی , مرجع تصاویر تیرداد کیایی , عکس های هنرمندان , عکس های بازیگران مرد ,عکس های زیبا از تیرداد کیایی , عکس تیرداد کیایی ,عکس های جدید تیرداد کیایی

عکسهای تیرداد کیایی - www.jalalpic.com

فارس سینما-تیرداد کیایی را با فیلم سینمایی حرکت اول خیلی خوب می شناسیم.تیرداد کیایی علاوه بر سینما در کار مدلینگ نیز فعالیت دارد,از این رو برای انتخاب کت و شلوار با او به فروشگاه می رویم.

چطور شد که مدل مارک فرس شدید؟
تیرداد کیایی:قبل از اینکه مدل مارک فرس شوم چند تا پیشنهاد دیگر برای تبلیغات داشتم,ولی آنها را نپذیرفتم چون حرفه اصلی من بازیگری است و اینکه دوست داشتم بیشتر در کار مدلینگ باشم تا تبلیغات و….مسئولین شرکت فرس عکس های من را در فیلم حرکت اول دیده بودند از این رو به من پیشنهاد همکاری دادند و با این شرکت قرار داد بستم.

 

خرید هایتان را بیشتر از چه فروشگاه هایی تهیه می کنید؟
تیرداد کیایی:یکی دو جا هستش که خیلی می روم و یک فروشگاهی هستش که دیگر به خوبی سایز و سلیقه من را می داند و بیشتر از آنجا خرید می کنم.
مارک خاصی می پوششی؟
تیرداد کیایی:نه اصراری به مارک ندارم.
فاصله بین خرید کردنتان چه مدت است؟
تیرداد کیایی:خرید مربوطه به هر فصل را حتما انجام می دهم و در طول فصل هم اگر از چیزی خوشم بیاید و حتی مرتبط با آن فصل نباشد تهیه اش می کنم.
چه عنصری در خرید پوشاک برای شما مهم است؟
تیرداد کیایی:اولین عنصر رنگ لباس است و اینکه لباس روی بدنم بنشیند به خصوص اسپرت.یعنی از قد و قواره برایم آزاد باشد.ولی بیشتر رنگ برایم مهم است.
رنگ دلخواهتان برای لباس چیست؟
تیرداد کیایی:بیشتر مشکی را می پسندم.
در کت و شلوار هم رنگ برایتان مهم است؟
تیرداد کیایی:در کت و شلوار بیشتر به خاص بودنش توجه می کنم و سعی می کنم که متفاوت باشه.
برای کت و شلوار چه مارکی در نظر دارید؟
تیرداد کیایی:من یک مدتی از مارک هاکوپیان استفاده می کردم ولی الان ۴سال است که اینکار را نمی کنم چون دیگر تنوع ندارد و به نظر من کت و شلوارهایش برای سنین بالای ۴۰ سال خوب است ولی مارک فرس خیلی تنوع ایجاد کرده که باعث جذابیت در طرح هایش شده است.

تصاویر مربوطه :

عکسهای تیرداد کیایی - www.jalalpic.com

تیرداد کیایی

عکسهای تیرداد کیایی - www.jalalpic.com

تصاویر زیبای تیرداد کیایی تیرداد کیایی , پوستر های جدید از تیرداد کیایی , پوستر جدید از تیرداد کیایی , تصاویر جدید از تیرداد کیایی , تصاویر تیرداد کیایی , عکس های جدید از تیرداد کیایی ,عکس های کمیاب از تیرداد کیایی , عکس جدید از تیرداد کیایی , عکسهای تیرداد کیایی , عکس تیرداد کیایی , دانلود عکس های تیرداد کیایی , دانلود عکس فیلم تیرداد کیایی , زندگینامه تیرداد کیایی , سایت عکس تیرداد کیایی , عکس های تیرداد کیایی در فیلم ها, عکس های هنرمندان, عکس فیلم های تیرداد کیایی , فیلم , مجموعه عکس تیرداد کیایی , مرجع عکس تیرداد کیایی , عکس های آتلیه ای تیرداد کیایی, دانلود عکس های تیرداد کیایی, دانلود عکس تیرداد کیایی,

عکسهای تیرداد کیایی - www.jalalpic.com

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: