«اخراجی ها ۳ » تونل توحید قفل کرد! + عکس

سایت دمساز – عوامل سازنده فیلم اخراجی های۳ برای فیلمبرداری از یکی از صحنه های این فیلم امروز صبح اقدام به بستن تونل رسالت کردند و همین امر باعث به وجود آمدن ترافیک سنگین درساعات اولیه صبح روز شنبه شد.

به گزارش خبرنگار شهر درحالی که در ساعات اولیه صبح ما شاهد افزایش حجم ترافیک و تردد در سطح شهر تهران هستیم و از طرفی آلودگی هوا تهران بر این مشکلات افزوده است عوامل سازنده فیلم اخراجی های ۳ بدون توجه به حقوق شهروندان یکی از شاهراه های اصلی تهران را برای فیلم برداری خود مسدود کردند.


بر اساس این گزارش صبح روز جاری عوامل ساخت این فیلم با مسدود کردن تونل رسالت قصد فیلم برداری برای یکی از صحنه های این فیلم را داشتند که همین امر باعث به وجود آمدن ترافیک سنگین در منطقه برای چندین ساعت شد.

البته پس از در جریان قرار گرفتن رئیس راهنمائی و رانندگی تهران بزرگ از به وجود آمدن این ترافیک و مسدود شدن این شاه راه اصلی شهر تهران دستور برچیدن موانع حاصل از فیلم برداری در این منطقه را صادر کرد.

بر پایه این گزارش تونل رسالت یکی از مسیر های اصلی بزرگ راهی است که منطقه شرق تهران را به غرب تهران متصل میکند و معمولا در ساعات اولیه صبح به علت تراکم حجم خودرو ها دارای بارترافیکی سنگین است که البته عوامل ساخت این فیلم امروز کاملا این مسیر را مسدود کردند و ترافیک این منطقه تا کیلومتر ها ادامه پیدا کرد و ساعت ها شهروندان در این ترافیک معطل ماندند.

البته مسدود کردن این شاه راه در ساعت اولیه روز شنبه که حجم ترافیک افزایش پیدا می کند جای سئوال دارد که عوامل آن بدون هیچ توجه ای به مردم دست به چنین اقدامی زدند.

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: