تصاویری از آغاز پروژه “اخراجی‌ها3

“اخراجی‌ها3 ” روز گذشته در لوکیشنی شهری کلید خورد که در این سکانس علی دهکردی، محمود مقامی، مریم کاویانی و رز رضوی مقابل دوربین حاضر شدند.
با مقابل دوربین رفتن علی دهکردی، محمود مقامی، مریم کاویانی و رز رضوی، فیلمبرداری سومین قسمت از تریلوژی اخراجی‌ها به کارگردانی مسعود ده‌نمکی آغاز شد.
گروه فیلمبرداری امروز هم در این لوکیشن که منزلی مسکونی واقع در پیچ شمیران است مشغول فیلمبرداری خواهند بود و پس از آن برای ضبط تصاویر خارجی به به معابر و مناطق مختلف تهران خواهند رفت.
اخراجی ها
بنابه گفته مسعود ده‌نمکی بخشی از اولین روز فیلم برداری به جلسه معارفه سپری شد. محمدرضا  شریفی‌نیا علاوه بر ایفای یکی از نقش‌های اصلی به عنوان مجری طرح با این فیلم سینمایی همکاری خواهد داشت.
برای فیلمبرداری”اخراجی‌ها3″ حدود 2 ماه زمان پیش‌بینی شده است و سعی گروه بر این است که این فیلم برای حضور در بیست‌ونهمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش ‌شود.
اخراجی ها
انتخاب بازیگران “اخراجی‌های 3” ادامه دارد و حلیمه سعیدی آخرین بازیگری است که به گروه بازیگران این پروژه سینمایی پیوسته‌است. امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، حسام نواب صفوی،رضا رویگری، قاسم زارع، سیروس کهوری نژاد، سیدجواد هاشمی، فخرالدین صدیق شریف، ماشاا.. شاهمرادی‌زاده، امیر شجاعی، مریم سلطانی، ابوالفضل همراه، سپند امیرسلیمانی و…از دیگر بازیگرانی هستند که حضورشان در سومین فیلم بلند ده‌نمکی قطعی شده است.
گفتنی است مسعود ده‌نمکی در آخرین گفت‌وگوی خود از احتمال ادامه یافتن تولید این سری فیلم در صورت استقبال مخاطبان از قسمت سوم و شرایط بازیگران خبرداده است.
Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: